Výhody registrace

Všem zákazníkům, kteří se zaregistrují na našem e-shopu, poskytujeme slevy na vybrané zboží. Další výhody : máte přehled o stavu Vašich objednávek - budete vždy jako první informování o novinkách, slevách a akcích - nemusíte do nové objednávky znovu vyplňovat Vaše kontaktní údaje.

Jsme profesionálové

Chcete Vámi zakoupený produkt také odborně nainstalovat? Není problém, máme více jak 20-ti leté zkušenosti s instalací bazénů a bazénové technologie.

Proto neváhejte a kontaktujte nás, individuální podmínky s Vámi dohodneme na tel. +420 608 646 886.

O nás

Dovolte nám abychom se Vám pár slovy představili.

Naše mateřská firma Nautilus, zabývající se výrobou a instalacemi bazénů a bazénových technologií, byla založena již před více než 25 lety. Za tuto dobu si získala více než 700 spokojených zákazníků hlavně díky kvalitě svých služeb a také díky filozofii orientované prvořadě na spokojenost každého zákazníka.

Pomocí tohoto elektronického obchodu, který funguje již více než 10 let, k Vám přinášíme široký sortiment bazénového zboží, vybíraného hlavně s ohledem na kvalitu a potřeby Vás, zákazníků, a to právě na základě našich dlouholetých zkušeností v tomto oboru. Od většiny konkurence se odlišujeme nejenom tím, že se při výběru zboží můžete spolehnout na radu profesionálů, ale také tím, že veškerou bazénovou technologii zakoupenou v našem obchodě Vám dokážeme profesionálně nainstalovat.

Věříme, že se v našem obchodě budete cítit dobře a doufáme, že se na nás v budoucnu obrátíte s dalšími přáními týkajících se Vašeho bazénu.